Новини

«Збережемо наш скарб – рідну мову!»

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. ЇЇ порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона як ніжна пісня співучого соловейка.

21 лютого міський Центр соціальних служб для сім’ї, дтей та молоді спільно з викладачем української мови та літератури санаторної школи-інтернату № 2 провели літературні читанні у стінах школи для дітей 6-9 класів під гаслом: «Збережемо наш скарб – рідну мову!». Метою заходу було донести учням інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови, викликати бажання вивчати українську мову, милуватися її красою; прищеплювати і розвивати почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб; виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати

Цікавими були інформхвилинки, інформовані читання, де діти були ознайомлені з ювілейними датами відомих українських та сучасних поетів та письменників, оформлені ілюстровані книжкові полички, дитячі малюнки на аркушах, прикріплених на дошці. В аудиторії панувала справжня святкова українська атмосфера.

 

За інформацією міського Центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді