Новини

З громадськістю обговорили правила користування міським пасажирським автомобільним транспортом

У міському Будинку культури відбулося громадське обговорення нових правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у місті Хмельницькому.

«Минулі обговорення, які ми проводили по маршрутній мережі, не пройшли дарма. Багато пропозицій, що прозвучали від хмельничан ми підтримали. Ми розпочали громадські обговорення у мікрорайонах міста. Уже провели обговорення по маршрутній мережі у Гречанах, наступні відбудуться у Лезнєвому, далі – у мікрорайоні Ружична і Книжківці. На наступному засіданні виконавчого комітету плануємо нову транспортну мережу розглянути та затвердити, - зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко, звертаючись до учасників зібрання. – Сьогоднішнє обговорення стосується правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом. Закон зобов’язує нас провести обговорення з цих питань».

Правила визначають порядок проїзду пасажирів і його оплати, права та обов’язки пасажирів, взаємовідносини перевізників всіх форм власності, пасажирів та інших осіб, які будуть задіяні у процесі організації пасажирських перевезень і надання транспортних послуг, їх права та обов’язки враховуючи особливості транспортної інфраструктури та наявність автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

З основними правилами користування автобусами у місті учасників громадського обговорення ознайомив виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев. Щоправда, людей, які прийшли на зустріч, цікавили не вони. Дискутували з приводу нових транспортних маршрутів.