Новини

Вихованки Хмельницької ДЮСШ №1 вибороли золоті нагороди на міжобласному турнірі з волейболу

У місті Кам’янець-Подільському завершився міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2003 року народження та молодших, присвячений пам’яті тренера-викладача Кам’янецької ДЮСШ №1 Ольги Васільцевої, який тривав впродовж трьох днів, з 9 до 11 лютого. У змаганнях взяли участь 6 команд з різних куточків нашої країни.

Команда наших спортсменок, вихованок ДЮСШ №1 виїхала на змагання разом зі своїм наставником, тренером з волейболу Вікторією Колісецькою. Цікавим є факт, що майже всі команди-учасники беруть участь у чемпіонаті України з волейболу «Дитяча ліга» цього сезону, і перед туром ліги, що відбудеться у місті Полтава з 19 до 21 лютого, це були контрольні «спаринг» матчі. Наші дівчата дали зрозуміти всім суперникам, що мають намір увійти до кращої 8-ки команд чемпіонату України «Дитяча ліга» (загалом візьмуть участь 12 команд і лише 8 пройдуть далі), здолавши всіх суперників цього турніру у місті Кам’янець-Подільський.

У підсумку блискавичних та яскравих перемог, золоті нагороди турніру вибороли вихованки Хмельницької ДЮСШ № 1. Вітаємо наших чемпіонок та їх наставника! Так тримати!