Новини

Від 1 квітня до 31 травня триватиме весняний призов громадян

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року проводитиметься призов громадян на строкову військову службу. Порядок проведення весняного призову громадян в обласному центрі затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету.

Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення АТО не будуть. На цьому наголосив військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Віктор Тамбовець.

Згідно з ухваленим виконавчим комітетом міської ради рішенням на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України, у квітні-травні 2017 року з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Для проведення призову юнаків на строкову військову службу цим документом також створено призовну комісію, яку очолила керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій, затверджено її основний і резервний склад. Затверджено й графік засідань призовної комісії, які розпочнуться з 3 квітня та триватимуть до 31 травня цього року, а також склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників. Міське управління охорони здоров’я забезпечить роботу комісії для проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату. Передбачається, що призовну комісію пройде близько 4400 хмельницьких юнаків.

Рішенням визначені також зобов’язання та завдання для організації призову керівникам інших виконавчих органів міської ради.

В И Т Я Г  З  Н А К А З У

Військового комісара

Хмельницького об`єднаного міського військового комісаріату

(з адміністративно-господарської діяльності)

Про проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу

у місті Хмельницькому та Хмельницькому районі до Збройних сил України

та інших військових формувань України

у квітні - травні 2018 року

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 15.02.2018 № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році ” в період з 01 квітня по 31 травня 2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу

Н А К А З У Ю:

1. Явці на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового призову виповнилось 20 років, а також громадяни, які народились 1991-1998 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову , або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Хмельницький вулиця Проскурівська будинок 35 в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Хмельницький об`єднаний міський військовий комісаріат в період з квітня по травень 2018 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Хмельницького та Хмельницького району, зобов’язані негайно повернутися до місця свого проживання та з’явитися в районний (міський) військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані на вимогу військового комісаріату оповістити призовників про їх виклик та забезпечити своєчасне їх прибуття за цим викликом.

5. Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу та порушують вимоги Закону України “ Про військовий обов`язок і військову” службу, несуть персональну відповідальність згідно чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара-начальника відділення комплектування підполковника Чорноконя С.С.

7. Наказ довести до осіб, що їх стосується.

 

 

Військовий комісар

Хмельницького об’єднаного міського

військового комісаріату

полковник В.І. Тамбовець