Новини

Учасники фестивалю «Сяйво дитинства» побували у міській раді

Завтра, 23 серпня, об 11.00 у Хмельницькому міському будинку культури стартує Всеукраїнський фестиваль «Сяйво дитинства». Свої таланти та уміння демонструватимуть діти та молодь з особливими потребами з дванадцяти областей України та семи районних центрів Хмельницької області. Ці молоді люди, як ніхто, потребують нашої любові та уваги. Сьогодні учасники фестивалю завітали до Хмельницької міської ради разом з організатором заходу, головою Хмельницького обласного товариства Всеукраїнської організації інвалідів СОІУ Анатолієм Савчуком.

З талановитою молоддю з різних куточків України радо зустрівся Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

«Дякую Анатолію Миколайовичу за ініціативу проведення цієї екскурсії, а також за все, що робить для людей з особливими потребами очолювана ним організація. Це дуже потрібні речі і ми готові їх підтримувати. Все правильне, позитивне і конструктивне ми підтримували і будемо підтримувати, бо це речі для людей, на користь людей, для громади, на користь міста, нашої рідної Хмельниччини і нашої з вами рідної України», – звернувся міський голова до присутніх. – Думаю, що ви провели з цікавістю час, отримали задоволення, побувавши у Хмельницькій міській раді».

Підсумком екскурсії стало вручення гостям подарунків та спільне фотографування на згадку про приємну подію. У свою чергу Анатолій Савчук від екскурсантів вручив очільнику міста футболку із символікою фестивалю «Сяйво дитинства».

Молоді люди дізналися багато цікавого про історію будівлі міської ради та про роботу влади міста, про які розповіла працівниця музею історії міста Хмельницького Вікторія Папонова.