Новини

У самісінькому серці Хмельницького - на площі біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка - справжній великодній настрій!

Тут лунає автентична українська музика, створено кілька тематичних фотозон та інсталяцій, головна з яких - 22 величезні писанки. Також поруч розпочав роботу великодній ярмарок.

На 12 писанках - надпис з назвою міста та малюнки, що символізують 12 фестивалів, які впродовж року відбуваються у Хмельницькому.

"До кожного великого свята ми намагаємося організувати для дозвілля хмельничан щось особливе. Минулого року спробували запропонувати інсталяцію із писанок - отримали хороші відгуки. А цьогоріч ідею допрацювали та зробили масштабнішою, - розповідає міський голова Олександр Симчишин. - Тепер писанки - не лише декоративний елемент, але й реклама наших фестивалів. Також новинкою є ярмарок товарів ручної роботи. Робимо все, аби містяни у період свят мали хороший настрій. Погода цьому сприяє!"

Щоправда, зізнається очільник міста, не всі однаково поділяють захоплення інсталяціями. Так, рік тому тут вже стався неприємний інцидент, коли одну з писанок розбили. Тому тепер за ними спостерігає 2 камери, також тут працює піший поліцейський патруль. І, все ж, Олександр Симчишин у порядність хмельничан вірить і щиро сподівається, що цього року писанки достоять до дня закриття фестивалю цілими та неушкодженими.

А всіх, хто ще не бачив на власні очі нашу великодню площу - запрошуємо!