Новини

У міській раді чергова екскурсія для учнів п’ятих класів шкіл міста

Більше дізнатися про своє улюблене місто, його історію та сьогодення мали можливість учні двох п’ятих класів НВК № 6, розташованому у Південно-Західному мікрорайоні, на вулиці Молодіжній, 5/1.

У ході екскурсії міською радою, керуючий справами виконавчого комітету, ініціатор цього пізнавального заходу Юлія Сабій показала школярам сесійну залу та розповіла їм про роботу міської ради. П’ятикласники дізналися що таке виборчий процес, як обирається міський голова, за які напрямки відповідають його заступники, хто такі депутати міської ради. Юлія Сергіївна також детально розповіла дітям про офіційну символіку Хмельницького, затверджену на минулорічній липневій сесії міської ради (герб і прапор міста Хмельницького, прапор (штандарт) Хмельницького міського голови). Наголосила, що вони мають бути свідомими, активними громадянами, патріотами свого міста й держави, бути обізнаними у політичних процесах та розумітися у роботі органів місцевого самоврядування ще з юних років.

Наступної п’ятниці міську раду відвідають п’ятикласники ЗОШ №20, що у мікрорайоні Гречани.

Колишня школа №5, а тепер навчально-виховний комплекс №6, розпочала свою діяльність 1974 року. З 2000-го року навчальний заклад очолює депутат Хмельницької міської ради Наталія Собко, яка, до речі, є випускницею цього навчально закладу.

Минулого року на пришкільній території з’явився сучасний багатофункційний спортивний майданчик, облаштований за кошти з міського та державного бюджетів. Вартість майданчика сягнула 2,8 млн грн. З них 600 тисяч гривень місто отримало з державної казни, решту ж профінансувало своїми силами. Виготовлений він із наливної гуми та штучної трави. Нова спортивна споруда, складається з бігової доріжки, волейбольного і баскетбольного майданчиків та міні-футбольного поля із штучним покриттям. Тож тепер у навчальний час тут проводяться уроки фізкультури для учнів НВК, у позанавчальний – на майданчику тренуються вихованці спортивних шкіл та мешканці мікрорайону.