Новини

У мікрорайоні Гречани відкрили оновлений стадіон "Локомотив"

Стадіон «Локомотив», що розташований у мікрорайоні Гречани, реконструювали. Оновлене місце для занять спортом відкрили урочисто.

Ремонтувати стадіон вирішили понад рік тому. Поле було в жахливому стані. Витративши близько 1,9 млн грн, оновили не лише газон, обладнавши його системою поливу, а й доріжки, трибуни, роздягальні тощо. Тутешні мешканці кажуть - про старий "Локомотив" нагадує хіба що розташування стадіону.

"Продовжуємо розвивати спортивну інфраструктуру. Ми добре розуміли, що мешканцям міста, крім стадіону "Поділля", ніде було займатися спортом, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Тому й взялися за масштабну реконструкцію. Зупинятися на цьому не плануємо. Хочемо встановити поруч майданчик для міні-футболу з штучним покриттям, баскетбольні майданчики. Це місце має стати улюбленим серед мешканців Гречан".

З нагоди прийдешнього Дня фізкультури і спорту очільник міста вручив грамоти та подарунки спортсменам, які упродовж року здобували високі нагороди.

Першими на нове поле вийшли вихованці СКЦ "Плоскирів".

Вони показали глядачам майстер-класи з різних видів спорту.

А далі в напруженій боротьбі за перемогу зійшлися футбольна команда ветеранів з цього виду спорту та команда Хмельницької міської ради.

Перемогу здобули ветерани футболу з рахунком 4:2.