Новини

У Хмельницькому відбулись Дні Сталої Енергії

Захід мав на меті інформування якнайширшої аудиторії мешканців міста про важливість зусиль кожної окремої людини для подолання енергетичної та екологічної загроз і стимулювання хмельничан до зниження споживання енергетичних ресурсів шляхом впровадження заходів з підвищення енергоефективності.

У рамках Днів Сталої Енергії, які тривали впродовж чотирьох днів, з 17 до 20 жовтня, відбувся велоквест серед учнів 9-10 класів шкіл міста на тему енергоефективності та сталої мобільності.

У підсумку змагань перше місце виборола команда, до складу якої входили учні гімназії №1 імені В. Красицького, НВО №5 імені С. Єфремова, СЗОШ №6. Друге місце посіла команда у складі старшокласників колегіуму №16, ліцею 17, СЗОШ №15 імені О. Співачука. Третє місце за командою ЗОШ №21, ЗОШ №13 імені М. Чекмана і гімназії 2. Всі учасники отримали гарні призи, багато хороших вражень. Під час квесту діти проходили різні завдання, пов’язані з велосипедами, енергоефективністю та збереженням природних ресурсів.

Також під час Днів Сталої Енергії працювали інформаційні кіоски “Будь енергоефективним”, де проводились конкурси для дітей, розповсюджувались інформаційні матеріали та надавались консультації з енергоефективності усім охочим хмельничанам.

Робота інформаційних кіосків проекту USAID Муніципальна енергетична реформа в Україні в рамках Днів Сталої Енергії міста Хмельницького як завжди пройшла на високому рівні. Дякуємо команді проекту!

Інтерес жителів міста був досить високим, хмельничани активно цікавились темою енергоефективності. Тож Центру енергоефективності (вул. Кам’янецька, 54), який урочисто відкрито 19 жовтня, буде над чим працювати.