Новини

У Хмельницькому ремонтують прибудинкові території

Від початку року підрядні організації, з якими управління житлово-комунального господарства уклало угоди, капітально відремонтували два десятка дворів будинків, розташованих у різних мікрорайонах міста.

Наразі триває ремонт прибудинкової території за адресою: проспект Миру, 72. Позаду будинку збудована асфальтована пішохідна доріжка.

Оглядаючи ремонтні роботи, міський голова Олександр Симчишин поспілкувався з мешканцями будинку. Вони розповіли, на які проблеми варто звернути увагу. Так, наприклад, біля будинку немає дитячого майданчика, частина дерев потребують омолодження. Всі ці питання вирішуватимуться поступово.

Крім проспекту Миру, 72 завершується капітальний ремонт дворів будинків, розташованих за адресами: Старокостянтинівське шосе, 8; вул. Перемоги, 4/1; вул. Курчатова, 3, 3/1, 5. Ремонтні роботи також розпочато біля будинку №32, що на вул. Зарічанській. На двох останніх вулицях (Курчатова і Зарічанській) крім капітального оновлення асфальтного покриття проектом передбачено також влаштування екопарковок.

Загалом впродовж року заплановано капітально відремонтувати близько 50 прибудинкових територій. На це з міського бюджету спрямовано понад 28 млн грн.