Новини

У 2017 році управління транспорту та зв’язку працювало над модернізацією системи перевезень пасажирів громадським транспортом у Хмельницькому

Зокрема, було розроблено та затверджено рішенням виконавчого комітету від 06.09.2017 року № 607 новий Порядок організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому, типову форму Договору про організацію перевезення пасажирів, встановлено Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Визначено та рішенням виконкому від 21.09.2017 року № 672 затверджено 22 об’єкти конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому.

28.11.2017 року по кожному з об’єктів проведено 22 конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах. Управлінням транспорту та зв’язку укладено договори на здійснення пасажирських перевезень з перевізниками-переможцями 15 конкурсів. За результатами 7 конкурсів, де переможців поки не визначено, призначено тимчасових перевізників терміном на 3 місяці та визначено дату проведення повторних конкурсів – 28.02.2018 року.

Затверджено – 46 паспортів автобусних маршрутів.

На підставі грунтовних досліджень пасажиропотоків управлінням транспорту та зв’язку було розроблено та затверджено рішенням виконкому нову схему маршрутів міського електричного транспорту (в тому числі нічних) та міських автобусних маршрутів з необхідною кількістю транспортних засобів на них. Нова маршрутна мережа розпочала функціонувати з кінця грудня 2017 року та упродовж січня-березня 2018 року корегуватиметься відповідно до виявлених на практиці недоліків.

З метою упорядкування проїзду пасажирів, визначення їх прав та обов’язків, регулювання взаємовідносин між перевізниками, пасажирами та іншими особами, які задіяні у процесі організації пасажирських перевезень, виконавчим комітетом Хмельницької міської ради (рішення від 28.09.2017 року № 695) затверджено Правила користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому.

Проводилась робота щодо впровадження у місті Хмельницькому єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту. За результатами проведеного конкурсу укладено договір з його переможцем ТОВ «Дозор Україна» на впровадження Системи. Відповідно до договору протягом поточного року передбачено поетапне впровадження та надання в користування Системи, у тому числі поставка та монтаж технічних засобів, програмного забезпечення, забезпечення віддаленого контролю за транспортними засобами, одержання статистичних та звітних даних. Протягом січня всі транспортні засоби міста обладнають GPS-навігаторами, які будуть підключені до єдиного диспетчерського пункту, розташованого в управлінні транспорту і зв’язку. За рухом і дотриманням розкладів руху громадського транспорту за допомогою мобільного додатку зможуть також спостерігати усі хмельничани. Крім того, заплановано встановлення 5 павільйонів зупинок громадського транспорту з інформаційним табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту, wi-fi, можливістю підзарядки мобільного телефону (розумні зупинки).

З метою покращення умов праці для водіїв громадського транспорту, розвитку транспортної інфраструктури виконавчим комітетом Хмельницької міської ради прийнято рішення від 25.05.2017 року № 373 «Про надання дозволу комунальному підприємству по організації роботи міського пасажирського транспорту на облаштування зони відпочинку для водіїв автобусів, які працюють на міських маршрутах загального користування з встановленням кафетерію та санвузла по проспекту Миру - навпроти житлових будинків № 44 та 46». Проведено конкурс з визначення інвестора, який буде займатись облаштуванням цього об’єкту, укладено договір, тривають роботи по облаштуванню.

Тривають роботи щодо облаштування аналогічного об’єкту на Львівському шосе – в районі зупинки громадського транспорту «завод ”Катіон”».

Планується облаштування місць для відпочинку водіїв з встановленням магазину/кафетерію та санвузла, включаючи додаткове навантаження у вигляді облаштування павільйонами для очікування пасажирами громадського транспорту:

1) зуп. «Гречани» (кінцева – напрямок руху з міста) в мікрорайоні Гречани,

Додаткове облаштування павільйону на зупинці «стадіон “Поділля”» по вул. Проскурівській (напрямок руху в місто);

2) зуп. «вул. Верейського» по вул. Верейського (кінцева).

Додаткове облаштування павільйону на зупинці «Меморіальний комплекс» по вул. Проскурівській (напрямок руху з міста);

3) зуп. «Дубове» (кінцева маршруту № 12 «вул. Староміська – вул. Щедріна», напрямок руху в місто) по вул. Щедріна.

Додаткове облаштування павільйону на зупинці «Міська лікарня» по вул. Проскурівській (напрямок руху з міста);

4) зуп. «Дачна» (кінцева маршруту № 30 «Озерна – вул. Щедріна», напрямок руху в місто) по вул. Щедріна.

Додаткове облаштування павільйону на зупинці «Центр надання адміністративних послуг» по вул. Соборній (напрямок руху з міста).

Облаштування зупинок з встановленням торговельних павільйонів і санвузлів:

1) зуп. «Ракове» (кінцева, кладовище, напрямок руху в місто);

2) зуп. «Ружична» (кінцева, напрямок руху з міста) по вул. Володимира Глушенкова, мікрорайон Ружична.

Облаштування зупинок з встановленням торговельних павільйонів:

1) зуп. «вул. Будівельників» (напрямок руху з міста) в мікрорайоні Гречани;

2) зуп. «Завод будівельних матеріалів» (напрямок руху з міста) по вул. Курчатова;

3) зуп. «Завод будівельних матеріалів» (напрямок руху в місто) по вул. Курчатова;

4) зуп. «Парк ім. Чекмана» (напрямок руху в місто) по вул. Курчатова;

5) зуп. «провулок Володимира Глушенкова» (напрямок руху з міста) по вул. Володимира Глушенкова, мікрорайон Ружична;

6) зуп. «Костел» (напрямок руху з міста) по вул. Західно-окружній.

Комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту 05.09.2017 року було проведено конкурсний відбір інвесторів для облаштування вказаних об’єктів, укладені договори на виконання робіт з переможцями конкурсу.

 

Комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту за рахунок надання послуг по зберіганню транспортних засобів протягом 2017 року отримало дохід у розмірі 630,2 тис. грн, зокрема:

- гаражний комплекс по вул. О. Кобилянської, 19 – 151,8 тис. грн.;

- стоянка по вул. С. Бандери, 78 – 346,3 тис. грн.;

- стоянка по вул. Молодіжній, 14/1 – 132,1 тис. грн.;

За надання підприємством послуг з перевезення посадових осіб протягом 2017 року було отримано кошти на загальну суму 3455,6 тис. грн.

Від послуг оренди площадки під стоянку автотранспорту по вул. Молодіжній, 14/1 підприємство отримало кошти в сумі 75,2 тис. грн.

В результаті укладання договорів на платне користування автомобілями отримано дохід в сумі 10,1 тис. грн.

На основі тристороннього договору про сумісну діяльність підприємство надає автостанційні послуги на автостанції № 4 по Львівському шосе. Зокрема, протягом 2017 року було надано послуг на загальну суму 206,8 тис. грн.