Новини

Тривають роботи з капітального ремонту та благоустрою території привокзальної площі

Незабаром привокзальна площа Хмельницького, а саме зона відпочинку (від вул. Проскурівської до вул. Шевченка), матиме новий сучасний вигляд. Проектом реконструкції передбачено встановити декоративні ліхтарі, урни для сміття, нові лавочки, реконструювати фонтан з підведенням нових мереж, старе асфальтне покриття зони відпочинку замінити на якісну тротуарну плитку. Значну увагу буде приділено озелененню цієї території. Тут заплановано упорядкувати газони, досадити нові кущі, дерева та квітники.

Про сучасний естетичний вигляд та благоустрій цієї території подбала міська влада. На замовлення управління житлово-комунального господарства роботи виконує ПП “Бусел”, яке виграло відповідний тендер.

«Вже виконано роботи з улаштування нових інженерних мереж для забезпечення водопостачання і водовідведення у фонтані, завершено бетонні роботи під оздоблення дна фонтану гранітом, – розповів начальник дільниці з виконання реконструкції привокзальної площі Микола Надопта. – На території ремонту встановлено 15 нових електроопор, стільки ж нових лавочок, 14 урн для сміття. Тривають роботи з мощення тротуарної плитки на пішохідних доріжках, виконуються підготовчі роботи з облаштування газонів та квітників. Роботи плануємо завершити до середини вересня».

Отож, місце відпочинку та очікування прибуття чи відправлення поїздів мешканцями та гостями нашого міста незабаром набуде затишного вигляду.

Нагадаємо, нещодавно тут також облаштовано зупинку для очікування громадського транспорту.