Новини

Стартував Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”

З 1 вересня до 31 жовтня у місті Хмельницькому проходитиме Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”. Він проводиться з метою надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов цього явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

Для надання методичних рекомендацій щодо соціального захисту дітей, вжиття заходів при систематичних пропусках занять учнями, захисту прав та законних інтересів дітей працівники служби у справах дітей, департаменту освіти та науки, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Хмельницького відділу поліції перевіряють стан виховної роботи у навчально-виховних закладах міста.

Служба у справах дітей Хмельницької міської ради спільно з працівниками Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та надає дітям адресну допомогу в підготовці до нового навчального року – канцелярське приладдя.

 

За інформацією служби у справах дітей