Новини

Що значить «червона зона» для Хмельницького?

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
З 00 годин 00 хвилин 19 жовтня 2020 р. (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. До територій з “червоним” рівнем епідемічної безпеки віднесли і місто Хмельницький. Проте, завдяки спільним зусиллям міської влади і ОДА комісія погодилася на найближчий тиждень встановити для Хмельниччини «пом’якшені» умови червоної зони.
З 19 жовтня для міста зберігаються обмеження помаранчевої зони, додатково до них вводиться заборона:
- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури (кінотеатри, театри тощо),
- відвідування соціальних або реабілітаційних установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги (геріатричні пансіонати, реабілітаційні центри тощо)
- робота розважальних закладів та закладів громадського харчування після 20.00
«Нам вдалося на тиждень відстояти роботу економіки міста, - пояснює міський голова Олександр Симчишин. – Проте, якщо надалі буде зростання кількості захворювань і порушення карантинних норм – за тиждень це пом’якшення можуть зняти. Наразі з дотриманням карантинних норм працюватиме торгівля, сфера послуг, ринки, громадський транспорт, дитячі садки, позашкілля»
Міський голова наголошує: дуже важливо, щоб мешканці дотримувалися карантинних норм:«Зі свого боку ми зробимо все, що від нас вимагається. Сподіваємося на розуміння з боку людей і їх дисципліну. Маємо виправдати ту довіру, яку нам висловили, дозволивши зробити пом’якшення обмежень».
Рішення Державної комісії з ТЕБ і НС можна переглянути за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/.../rishennya-komisiyi-teb-ta-ns...