Проекти рішень міської ради

Про встановлення навчально-виховному комплексу №10 м.Хмельницького пільги по сплаті земельного податку в жовтні-грудні 2018 року

 

Про встановлення  навчально-виховному комплексу №10 м.Хмельницького пільги по сплаті земельного податку в жовтні-грудні 2018 року

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.284 Податкового кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити навчально-виховному комплексу №10 м.Хмельницького пільгу по сплаті земельного податку в жовтні-грудні 2018 року з площі спортивного майданчика по вул.Водопровідній,9А, що передається у тимчасове безоплатне користування громадській організації «Два крила» для облаштування інклюзивного майданчика, створення розвиваючого простору для дітей з особливими потребами та проведення з ними занять.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

ВИСНОВОК

на звернення навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького щодо надання пільги по сплаті земельного податку в 2018 році

Згідно ст.282.1.4. Податкового кодексу України загальноосвітні навчальні заклади,  які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, звільнені від сплати земельного податку.

Проте, у відповідності до ст.284.2, якщо навчальний заклад, який користується пільгою по сплаті земельного податку, надає в оренду (тимчасове користування) окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки сплачується на загальних підставах.

Рішенням 17-ї сесії міської ради від 20.09.2017 року №12 громадській організації «Два крила» передано в тимчасове безоплатне користування спортивний майданчик по вул.Водопровідній,9А, загальною площею 726 кв.м. для проведення занять для дітей з особливими потребами із влаштуванням на ньому штучного покриття та встановлення спеціального обладнання за рахунок власних коштів.

Громадська організація «Два крила» є неприбутковою організацію та фінансово неспроможною відшкодовувати земельний податок щомісячно в сумі понад 1100 гривень.

Оскільки спортивний майданчик по вул.Водопровідній,9А площею 726 кв.м. передано в тимчасове безоплатне користування громадській організації «Два крила», адміністрація навчального закладу звертається з проханням звільнити її від сплати земельного податку за вказану площу.

Розрахункова сума пільги по сплаті земельного податку на жовтень-грудень 2018 року складає 3 318,42 гривень.

 

Начальник фінансового управління С.Ямчук