Новини

Під час культурно-мистецької патріотичної акції у Хмельницькому продано 5 картин учнів шкіл естетичного виховання міста

Організатори Всеукраїнської культурно-мистецької патріотичної акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну» привезли до Хмельницького Картину миру, представивши її на майдані Незалежності хмельничанам на гостям нашого міста. Вона складається з пазлів, на яких зображено усміхнені обличчя українців. Картина створена минулого року дітьми та дорослими з усієї України, і занесена до Національного реєстру Книги рекордів України.

Під час заходу проведено аукціон з продажу картин місцевих художників під гаслом «Мистецтво лікує». Свої неповторні вишивані картини представила народна майстриня Ніна Гончарук, а також викладачі та учні шкіл естетичного виховання міста Хмельницького, частина зібраних коштів від яких буде передана на допомогу воїнам АТО, які потребують лікування та реабілітацію.

Хмельничанам та гостям міста особливо сподобались дитячі роботи. Під час аукціону продано 5 картин, 4 з яких придбали італієць та журналісти місцевих телеканалів.

«В експозиції було представлено 9 картин учнів дитячої школи декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва й одна робота, виконана викладачем закладу. Картини коштували від 100 до 200 гривень. Задоволені усі – і ті, хто їх придбав, і ми, адже акція має таку благодійну мету. Радіємо тому, що хоча б така невелика сума коштів (700 гривень) буде закинена у благодійну скриньку», - розповіла адміністратор виставкової зали Хмельницької дитячої школи декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Жанна Дроздова.

Організатором заходу виступила громадська організація «Ти не один», які проводять аналогічні акції у всіх обласних центрах України. Акція уже відбулась у 8 містах України, а саме: в Дніпрі, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Одесі, Кропивницькому, Черкасах, Вінниці.

Автор ідеї проведення всеукраїнської акції – юна художниця з міста Покровськ Донецької області Лілія Дорошенко. Творчі роботи талановитої дванадцятирічної дівчинки, які також були виставлені на аукціон, подорожують містами України за допомогою її батька Леоніда Дорошенка, заступника голови громадської організації «Ти не один».

Проект фінішує 24 серпня, на День Незалежності України, у прифронтовому місті Покровськ Донецької області, де буде підбито підсумки та відзначено учасників.