Новини

Охорона праці очима дітей

У Палаці творчості дітей та юнацтва підбито підсумки щорічного конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”. Конкурс проводиться у першому кварталі року і присвячений Дню охорони праці. Його засновником є Хмельницька міська рада. Організаторами виступили управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради. До участі залучаються усі заклади освіти, які підпорядковуються Департаменту освіти та науки. Головою журі конкурсу є Юлія Сабій, керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Метою конкурсу є зацікавити дітей вивченням сфери охорони праці, привернути увагу суспільства до проблем і, звичайно, підтримати талановиту молодь.

Всіх учасників конкурсу об’єднали в трьох вікових категоріях: молодша група (учні 1-4 класів), середня (учні 5-8 класів) та старша (учні 9-11 класів).

Журі звертало увагу на актуальність теми, практичне значення, використання знаків безпеки... Велике значення надавалося оригінальності та якості роботи ну і, звичайно, рівню самостійності автора у виконанні.

«Цього року на конкурс поступило 290 робіт, з яких 32 представлено на оцінювання. Найбільше робіт представлено у молодшій категорії. Деякі малюнки, розміщені на сьогоднішній виставці, нас вразили, деякі змусили задуматися, але однозначно всі достойні перемоги», — ділиться враженнями секретар комісії, головний спеціаліст відділу охорони праці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Людмила Бурко-Бурчак.

В усіх номінаціях перші місця були визначені одноголосно, а ось за друге та третє велися дискусії.

Переможців планують нагородити подарунками вже 6 березня.

За інформацією прес-клубу “Юний журналіст”

Палацу творчості дітей та юнацтва