Новини

Обговорено пропозиції до проекту змін до бюджету міста Хмельницького на 2019 рік (ОНОВЛЕНО)

У фінансовому управлінні міської ради відбувся розгляд та обговорення пропозицій головних розпорядників бюджетних коштів до проекту змін до бюджету міста на 2019 рік. Кожен охочий мав можливість прийти і послухати на які галузі і чому спрямують фінансові ресурси.

Як зазначив під час розгляду пропозицій начальник фінансового управління Сергій Ямчук, додатковий фінансовий ресурс у сумі 212,0 млн грн, який склався за рахунок залишку коштів на 1 січня 2019 року по капітальних видатках в сумі 31,7 млн грн та по поточних видатках в сумі 21,6 млн грн, трансфертів (субвенцій) з державного та обласного бюджету в сумі 51,1 млн грн, збільшення надходжень власних доходів у сумі 107,6 млн грн, запропоновано розподілити між головними розпорядниками бюджетних коштів на вирішення найбільш нагальних проблем міста.

Так, по управлінню житлово-комунального господарства запропоновано збільшити річні призначення на суму 78,8 млн грн, у тому числі на будівництво другої черги водогону до села Чернелівка – 26,3 млн грн; придбання 10 тролейбусів та 10 автобусів на умовах лізингу – 15,4 млн грн, реконструкцію системи знезараження питної води ВНС-9 на проспекті Миру, 36/2а – 8,5 млн грн, ремонтні роботи мереж водопостачання та водовідведення в різних мікрорайонах міста – 6,4 млн грн, ремонт доріг суцільним методом – 14,3 млн грн, реконструкцію котелень та теплових мереж – 9,2 млн грн, ремонт дитячих майданчиків – 4,0 млн грн, ремонт прибудинкових територій – 3,0 млн грн.

По головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню капітального будівництва запропоновано збільшити видатки додатково на 20,1 млн грн, в тому числі на завершення робіт та введення в експлуатацію дитячого садочку в мікрорайоні Озерна (вул. Залізняка, 32) в сумі 6,0 млн грн, на продовження розпочатих робіт з будівництва Палацу спорту – 4,0 млн грн, будівництва освітніх установ та закладів – 6,7 млн грн (будівництво ДНЗ у мікрорайоні Лезневе (пров. Шостаковича, 28-А), реконструкція з надбудовою НВК №10, реконструкція з добудовою до приміщення ЗОШ №18 імені В. Чорновола, реконструкція їдальні СЗОШ №8).

По департаменту освіти та науки запропоновано збільшити видатки на 2019 рік в сумі 37,9 млн грн, в тому числі на оплату праці в сумі 7,3 млн грн (для введення додаткових 176,28 штатних одиниць для відкриття нового закладу ДНЗ №9 «Кобзарик» у мікрорайоні Озерна з функціонуванням 11 груп та прийняття у комунальну власність відомчого ДНЗ №55 «Сонечко» у мікрорайоні Дубове для 4 груп), придбання одномісних парт, комп’ютерного обладнання та смартобладнання для Нової української школи в сумі 6,0 млн грн, будівництво 4-х спортивних майданчиків – 7,5 млн грн, поточний та капітальний ремонт в освітніх закладах – 14,0 млн грн.

По галузі «Охорона здоров’я» запропоновано збільшити річні призначення на суму 33,5 млн грн, в тому числі для відкриття відділення гемодіалізу в міській лікарні – 10,9 млн грн; на придбання медичного обладнання – 5,9 млн грн; лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 4,4 млн грн, придбання медикаментів для міської дитячої лікарні – 2,0 млн грн, проведення капітальних ремонтів та реконструкцій приміщень закладів охорони здоров’я – 9,8 млн грн.

Крім того, запропоновано додатково виділити кошти в сумі 2,0 млн грн на продовження робіт з реконструкції існуючої будівлі краєзнавчого музею під музейний комплекс історії та культури (вул. Свободи, 22) в місті Хмельницькому.

На «Громадські ініціативи» в бюджеті міста Хмельницького на 2019 рік запропоновано передбачити 0,9 млн грн, а на підтримку малого та середнього підприємництва – 0,8 млн грн.

Пропозиції головних розпорядників будуть узагальнені фінансовим управлінням та враховані при підготовці проекту рішення про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2019 рік.