Новини

Можливість створення у Хмельницькому нового промислового підприємства обговорили з європейськими інвесторами

Міська влада вже вдруге зустрілася з представниками міжнародної корпорації SUMITOMO ELEKTRIK. Цього разу до Хмельницького завітав генеральний менеджер в Україні компанії SUMITOMO ELEKTRIK WIRING SYSTEMS (ROMANIA) SPL Лусиан Ангелески, аби детальніше обговорити можливості Хмельницького щодо впровадження інвестиційного проекту зі створення підприємства з виробництва автомобільної кабельної продукції.

У ході зустрічі сторони обговорили деталі щодо площ для можливого розміщення майбутнього підприємства, умов їх придбання та оренди. Зі свого боку представники міської влади наголосили, що зацікавлені у залученні інвестицій та створенні у Хмельницькому нових підприємств і робочих місць, а також пообіцяли всебічне сприяння та допомогу.

«Спільно з працівниками новоствореної Агенції розвитку міста ми допоможемо вам пройти усі погодження і розібратися в усіх нюансах, необхідних для запуску цього виробництва, - зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук. – Наразі в Україні триває процес реформування професійно-технічної освіти, передача з державної власності у комунальну. Якщо буде необхідність створити навчальні центри на якомусь із закладів профтехосвіти, то ми так само будемо цьому сприяти».

Зокрема закордонних гостей цікавили уже існуючі, готові до виробництва приміщення площею від 5 тисяч квадратних метрів, які планують орендувати впродовж трьох років. Міська влада підготувала представникам компанії кілька вільних приміщень, які відповідають потребам виробництва, а саме: ТЦ «Європа», ПАТ «Укрелектроапарат» та ТДВ «Завод АДВІС». Представники компанії уже оглянули ці виробничі приміщення.

Компанія планує розвивати свій бізнес у різних регіонах України. Представники компанії також відвідали запропоновані їм приміщення у містах Шепетівка та Старокостянтинів. Завтра планують побувати у Вінниці, Кропивницькому і Черкасах.

Лусиан Ангелески зазначив, що компанія має намір запустити виробництво у Хмельницькому до 1 травня 2018 року. За його словами, на початку на підприємстві працюватимуть 500 операторів. Надалі планують кількість працюючих збільшити до 2 тисяч осіб.