Новини

Міський голова зустрівся з учасниками бойових дій в Афганістані та сім’ями загиблих воїнів

У переддень чергової річниці виведення військ з Афганістану в сесійній залі зібралися ветерани бойових дій на території інших держав, члени родин загиблих. У розмові з владою вони мали змогу висловити свої пропозиції, побажання та зауваження.

Голова громадської організації, що об'єднала воїнів, Юрій Випірайленко подякував очільнику міста за те, що завжди дослухається до прохань та йде назустріч у ініціативах. А також сформулював нові мрії - сприяння міської влади в створенні Центру реабілітації для учасників бойових дій, впорядкуванні могил загиблих воїнів.

Міський голова Олександр Симчишин привітав присутніх квітами, подарунками та матеріальною допомогою, а також розповів про нові можливості для реабілітації колишніх бійців. Наприклад, уже навесні цього року вони з родинами мають змогу відпочити у центрі "Берег надії" в селі Головчинці. Там чоловіки з дружинами зможуть порибалити, насолодитися природою, покататися на велосипедах, пройти курс масажу, лікувальної фізкультури, іпотерапії тощо.

"Все, що ми робимо для підтримки учасників бойових дій на території інших держав - робимо не тому, що маєм якісь формальні до цього зобов'язання. Просто ми маємо з гідністю дивитися всім вам у очі під час таких зустрічей, як сьогодні", - пояснив Олександр Симчишин присутнім.

Особливої поваги, за його словами, заслуговують ті воїни, які вже в час сучасної збройної агресії Росії стали на захист нашої держави, а також ті, чиї сини воювали та воюють на сході України.