Новини

Лісівників-учасників АТО привітали з Днем Незалежності

Напередодні величного свята - Дня Незалежності України Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства провело в у Дитячій школі мистецтв урочистий захід, на який запросили учасників антитерористичної операції, працівників лісогосподарських підприємств області. Від міської влади учасників урочистостей привітав заступник міського голови Андрій Бондаренко.

«Вітаю вас з 26-ою річницею незалежності нашої країни! Уже понад три роки йде війна на сході, я переконаний, що ми обов’язково виграємо цю війну, оскільки правда і Бог на нашому боці. Згадаймо 1991 рік, тоді мало хто вірив, що Україна відбудеться як самостійна держава, що вона проіснує так довго, буде розвиватися та ще й вести війну. Хочу побажати вам лише добрих новин, щастя, добробуту і звичайно ж усім нам – перемоги».

Під час святкового дійства зазначалося, що, на превеликий жаль, наша держава сьогодні бореться з країною-агресором за свою незалежність. Більше 40 працівників лісової галузі нашої області були на передовій, брали участь у антитерористичній операції на сході України, захищаючи свободу і територіальну цілісність нашої держави. У різні пори року брали участь у будівництві фортифікаційних споруд на передовій, на кордоні, у пустелі й під обстрілами. Трьох з них було важко поранено. Усі вони з честю виконали свій військовий та патріотичний обов'язок і живими повернулися у рідні домівки та трудові колективи. Один з працівників лісового господарства на цій війні втратив найдорожче – свого сина.

Цього дня кращим працівникам лісового господарства вручено грамоти та грошові винагороди.