Новини

Команда «Нащадки Богдана» ЗОШ №18 – переможець другої півфінальної гри брейн-рингу «Моя позиція»

Уже другий рік поспіль міська рада організовує для учнів п’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів брейн-ринг «Моя позиція», під час якого школярі змагаються на кращі знання про історію та сучасність місцевого самоврядування у рідному місті. Захоплюючі інтелектуальні змагання традиційно відбулись у Палаці творчості дітей та юнацтва. Участь у них взяли команди тих шкіл, які впродовж листопада-грудня побували на екскурсії у міській раді, а саме: «Нащадки Богдана» ЗОШ №18 ім. В. Чорновола, «В десятку» НВК №10, «Патріоти» СЗОШ №6 та «Лідер» ЗОШ №14. Кожна команда складалась з шести учасників на чолі з капітаном.

У першому раунді зійшлися команди «В десятку» і «Нащадки Богдана», у другому – «Лідер» і «Патріоти».

Брейн-ринг складався з чотирьох традиційних конкурсів: «Тематичний», «Ребуси», «Чорна скриня», «Визначні місця міста Хмельницького». А нещодавно до них доєднався іще один – битва капітанів. Відповідаючи на запитання ведучої в умовах обмеженості часу, учні всіх команд виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість, продемонстрували хороші знання з місцевого самоврядування.

У підсумковому двобої зійшлися учнівські команди: «Лідер» та «Нащадки Богдана». З рахунком 11:3 перемогла команда ЗОШ №18 імені В. Чорновола.

Між раундами брейн-рингу були музичні хвилинки, під час яких учасники змагань разом з активними вболівальниками – учителями та однокласниками, із задоволенням виконували відомі усім пісні, зокрема улюблену – «Діти України».

Свої музичні дарунки усім присутнім дарували переможниця пісенного конкурсу «Голос. Діти - 2017» восьмирічна Єва Буленок та співачка, волонтер подільської Мистецької сотні «Гайдамаки» Марина Українець.

22 грудня відбудеться фінальна гра між командами учнів п’ятих класів, переможцями двох півфінальних ігор – технологічного багатопрофільного ліцею ім. А. Мазура та ЗОШ №18 ім. В. Чорновола.

Як зазначила під час підбиття підсумків півфінальної гри керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій, ініціатор та ідейна натхненниця екскурсій міською радою та брейн-рингу «Моя позиція», на переможця фіналу чекає головний приз від міського голови – поїздка до Києва для екскурсії Верховною Радою України.

«Ви сьогодні молодці! Я пишаюся вами усіма. Ви – найкращі діти Хмельницького і України!», - зазначила керуюча справами Юлія Сабій, звертаючись до школярів. – Пам’ятайте, що усі мрії здійснюються, якщо працювати над їх втіленням. Тому працюйте, вчіть і ви обов’язково переможете».