Новини

До столиці на екскурсію Верховною Радою України поїдуть п’ятикласники Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею

Це засвідчив підсумок фінальної гри брейн-рингу «Моя позиція» для учнів п’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів, яка відбулась сьогодні у Палаці творчості дітей та юнацтва.

Протягом листопада-грудня у півфінальних іграх вісім кращих команд загальноосвітніх шкіл міста виборювали право змагатись за звання найерудованіших та найкмітливіших. У вирішальному двобої зійшлись команди: «Нащадки Богдана» ЗОШ №18 імені В. Чорновола та «Фаворити» технологічного багатопрофільного ліцею імені А. Мазура.

Фінальна гра складалась із шести конкурсів: «Бліц-запитання», «Старі вулиці Хмельницького», «Знання – це сила», «Чорна скриня», «Мікрорайони міста» та «Відомі хмельничани». Усі конкурси, як і у попередніх іграх, були об’єднані темою про рідне місто, історію та сучасність місцевого самоврядування.

По-святковому прибрана зала, гарний настрій глядачів і вболівальників та бойовий дух учасників команд-суперниць перетворили інтелектуальні змагання на надзвичайно веселе та захопливе дійство. У перервах між конкурсами присутніх радували своїми мистецькими номерами дитячі хореографічні й вокальні колективи. Традиційно усі присутні у залі разом з учасниками брейн-рингу заспівали улюблену пісню – «Україна – це ти».

Відповідаючи на запитання ведучої в умовах обмеженого часу, учні обох команд виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість. Однак, найсильнішою сьогодні виявилась саме команда «Фаворити» технологічного багатопрофільного ліцею імені А. Мазура.

«Ви усі молодці! Обидві команди чудово виступили і достойні перемоги. Любіть Україну, любіть свій рідний край та місто Хмельницький. Шукайте і мрійте. Однак, пам’ятайте: для того, щоб мрії збувались, необхідна наполегливість та сумлінна праця, - наголосила, вітаючи учасників змагань та усіх присутніх, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій. – Хмельницький міський голова залишає за собою право обрати команду, яка не перемогла у фінальних змаганнях, але може наступного року разом з командою-переможцем відвідати Верховну Раду України».

На завершення свята Юлія Сергіївна вручила обом командам почесні грамоти, а переможцям ще й головний приз від міського голови Олександра Симчишина – сертифікат на поїздку до міста Києва на екскурсію Верховною Радою України, яка запланована на 23 січня 2018 року.