Новини

Для учнів НВО №28 провели пізнавальну екскурсію міською радою

Лідерами не народжуються ― ними стають! Школярі мають бути свідомими й активними громадянами, обізнаними у політичних процесах та розумітися у роботі органів місцевого самоврядування ще з юних років. Саме такої думки притримуюється керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

Вже третій рік поспіль успішно діє освітній проект - екскурсії міською радою, який має на меті ознайомити школярів міста з роботою органів місцевого самоврядування та історією Хмельницького. Цього разу гостями міської ради були учні шести п’ятих класів навчально-виховного об’єднання №28. Візит мав одночасно оглядовий та пізнавальний характер.

Юним хмельничанам розповіли про історію будівлі міської ради, в якій ще минулого століття, у 1904 році, знаходилось Олексіївське реальне училище, а нині працює керівництво міста, про досягнення колишніх міських голів, показали сесійну залу міської ради. У свою чергу діти розповіли керуючому справами Юлії Сабій про свої захоплення, за що люблять рідне місто і що хочуть у ньому змінити. В ігровій формі обирали серед однокласників міського голову та його заступників. А п’ятикласник Михайло, який став «очільником міста», з усією серйозністю та відповідальністю зачитав текст присяги міського голови.

Аби діти були здоровими, більше займалися фізкультурою та спортом два роки тому за кошти міського бюджету на території школи збудували сучасний футбольний майданчик із штучним покриттям, який став улюбленим місцем для дітей та молоді мікрорайону Озерна.

Докладніше - у сюжеті МТРК "Місто".