Новини

Для прибирання міста від снігу задіяно 33 одиниці спецтехніки

Вчора, у день святого Миколая, у Хмельницькому засніжило. Сніг додав особливого шарму та святкового настрою як маленьким, так і дорослим хмельничанам під час відкриття головної ялинки міста.

А сьогодні з 4-ої години ранку у місті комунальники активно прибирають вулиці від снігу. Працює снігоочисна техніка, залучені двірники.

Для прибирання міста від снігу задіяно 33 одиниці спецтехніки: 14 розкидачів піску, 6 снігоочищувачів комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг і 13 тракторів з очисним обладнанням муніципальних управляючих компаній.

Очищати дороги, тротуари, прибудинкові території від снігу та посипати їх піском допомагають близько 380 двірників і працівників комунальних підприємств.

«Для очищення снігу машини у першу чергу їдуть на магістральні автошляхи та вулично-дорожню мережу, де курсує громадський транспорт, потім на інші вулиці з меншою інтенсивністю руху транспорту», - зазначає директор комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг Олег Нестерук.

Просимо хмельничан не залишати авто на узбіччях доріг, особливо на автошляхах, де курсує громадський транспорт, аби дати можливість працювати снігоочисній техніці.

Звертаємо увагу як водіїв, так і пішоходів на необхідність бути особливо уважними на дорогах, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.