Новини

25, 26 та 27 травня у Хмельницькому пройде фестиваль Rock&Buh

Наметове містечко, фуд-корти та дві сцени, на якій виступатимуть українські та закордонні музиканти - таким буде фестиваль Rock&Buh у 2018 році на території Молодіжного парку, поблизу міського пляжу.
Міський голова Олександр Симчишин на прес-конференції розповів, що фестиваль Rock&Buh - це одна з його давніх мрій та зазначив, що перший фестиваль мав успіх, тому й було визначено, що Rock&Buh стане щорічним.

“Ми задумували наш фестиваль  як такий, де будуть однозначо виступати місцеві гурти, - говорить міський голова. -  Також фестиваль з легендарними українськими виконавцями і однозначно некомерційний захід, який буде фінансуватися за рахунок бюджету і позабюджетного ресурсу”.

Слід зазначити, що фестиваль Rock&Buh організовує міська влада спільно з найвідомішими хмельницькими гуртами, які  є співорганізаторами фестивалю й виступають на головній сцені, а також до проведення заходу долучається місцевий бізнес. 

Схема фестивалю.

 Лайн-ап фестивалю Rock&Buh
(головна сцена)

І день 25 травня

17. 00 – гурт «Зворотня дія» (м.Хмельницький)

18. 15 – гурт «Сова» (м.Старокостянтинів)

19. 30 – гурт «The Hypnotunez» (м.Вінниця)

20. 45 – гурт «Чумацький шлях» (м.Хмельницький)

21.45 – офіційне відкриття Фестивалю

22. 00 – гурт «Воплі Відоплясова» (м.Київ)

ІІ день 26 травня

17. 00 – гурт «Ангажемент на вівторок» (м. Павлоград)

18. 15 – гурт «Akutе» (м. Могилів, Білорусь)

19. 30 – гурт «STANZA» (м.Хмельницький)

20. 45 – гурт «Detach» (м.Київ)

22. 00 – гурт «Антитіла» (м.Київ)

ІІІ день 27 травня

17. 00 – гурт "Мотанка" (м. Луцьк)

18. 15 – гурт «Lost Gravity» (Великобританія)

19. 30 – гурт «Krut» (м.Хмельницький)

20. 45 – гурт «Фіолет» (м.Київ)

22. 00 – гурт «Мотор”ролла» (м. Хмельницький)

 

Мала сцена фестивалю Rock&Buh

І день 25.05

16-00 – Сєня Присяжний DJ-set

(dub, jungle, drum'n'bass)

17:00 – Boyar

19:30 – Janny

22:00 – Lincer

23.30 – театр вогню та світла «Zlights»

ІІ день 26.05

16:00 – Zoin

(disco/house/electro)

17:00 – A:U

19:30 – FTBT/NUEM

22: 00 – Faburden

ІІІ день 27.05

17:00 – Віка Забавка

18:30 – Holt

20:00 – Zapaska

21:30 – Proschuk

Більше інформації на сторінці фестивалю у Фейсбук.