Новини

Будівельники відзначають професійне свято

У другу неділю серпня в Україні відзначають День будівельника. Кращих працівників галузі напередодні свята привітали у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва. Їх зустріли оркестром, грамотами, подарунками, вітали піснями і танцями. Від міської влади усіх причетних до надважливої справи – будівництва привітав заступник міського голови Андрій Бондаренко.

«Місто Хмельницький сьогодні активно розвивається. Будуються житлові будинки, житлові квартали, об’єкти соціальної сфери. Насправді таких темпів як сьогодні у будівництві об’єктів соціально-культурної сфери не було ніколи. І в тому, що вони будуються якісно, є дуже велика ваша заслуга, – зазначив заступник міського голови, звертаючись до представників галузі. – Слава Богу, що сьогодні у місті на будівельному ринку є конкуренція. Це дає можливість створювати нові цікаві об’єкти. Ми спостерігаємо, що цікавих проектів, будинків, об’єктів стає все більше і це також ваша заслуга».

Особливу вдячність Андрій Євгенович висловив керівникам великих будівельних підприємств, які в умовах війни і кризи, змогли їх зберегти, і сьогодні виплачують працівникам високу і в повному обсязі заробітну плату, справно сплачують податки, наповнюючи бюджет міста. Найщиріші слова вдячності представник міської влади адресував будівельникам, які будують окопи та фортифікаційні споруди на сході нашої країни.

З побажаннями добра і міцного здоров’я, а також нових цікавих проектів, реалізованих на благо нашого міста, Андрій Бондаренко вручив кращим представникам будівельної галузі міста Почесні грамоти міської ради і подарунки. Цих відзнак вони удостоєні за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята.