Новини

Через епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ з 13 лютого призупинено навчання у деяких школах (ОНОВЛЕНО)

Таке рішення ухвалили під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося під головуванням заступника міського голови Анатолія Нестерука. Наказом департаменту освіти та науки міської ради навчально-виховний процес призупинятимуть у тих школах міста, в яких перевищено епідеміологічний поріг (рівень захворюваності становить 24 % від загальної кількості учнів). Рішення прийматиметься по кожній школі окремо.

За даними моніторингу стану відвідуваності учнями загальноосвітніх закладів міста Хмельницького та дітьми дитячих навчальних закладів, за інформацією управління охорони здоров’я міської ради відмічається щоденне збільшення відсотка кількості відсутніх дітей з причини захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, особливо це спостерігається після вихідних.

«За інформацією управління охорони здоров’я та санітарно-епідеміологічної служби у місті Хмельницькому епідеміологічний поріг не досягнуто, але він досягнутий в окремих навчальних закладах. Департамент освіти та науки запропонував призупинити з 13 лютого навчання у тих школах, де цей поріг становить і перевищує 24%. На сьогоднішній день таких навчальних закладів є 10, а саме: СЗОШ №1, НВК №2, НВО №5 ім. С. Єфремова, СЗОШ №6, НВК №9, НВК №10, СЗОШ №12, ЗОШ №15 ім. О. Співачука, СЗОШ №20, СЗОШ №30», - зазначив директор департаменту освіти та науки міської ради Роман Миколаїв. - До понеділка управління охорони здоров’я буде моніторити рівень захворюваності дітей на ГРВІ і в понеділок, 19 лютого, відбудеться наступне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Тож карантин у вищезазначених школах триватиме з вівторка, 13 лютого, до понеділка, 19 лютого».